Nasze marki

Adalbertus to nasze nieustające dążenie do perfekcji. Marka koszul skrojonych na miarę współczesnego mężczyzny. Tworzona z myślą o tych, którzy lubią dobrze wyglądać, niezależnie od sytuacji.

Komfort, elegancja i klasa dopięte na ostatni guzik - to nasze koszule biznesowe i casualowe. Wykonane z największą krawiecką starannością z materiałów spełniających najwyższe światowe standardy. Adalbertus to marka współczesnego gentlemana.

Laterano to kwintesencja kapłaństwa, piękno i poświęcenie. Nasze koszule kapłańskie doceniane są przez duchownych całego świata. Wykonane z największą dbałością o każdy detal i z najwyższej jakości tkanin.

Eleganckie i niezwykle wygodne, dają poczucie pełnego komfortu podczas wielogodzinnej codziennej posługi. Dostępne w szerokiej gamie fasonów i kolorów dla księży i osób duchownych. Laterano to dokonały atrybut współczesnego kapłana.

Polanex współpracuje z firmami prywatnymi oraz instytucjami z sektora publicznego, dla których szyjemy kompleksowo stroje i odzież korporacyjną – w tym koszule, spodnie, kombinezony, jak również emblematy i inne dodatki. Z powodzeniem realizujemy zamówienia dla polskich służb mundurowych, pracowników transportu, obsługi hoteli, korporacji i innych instytucji.

Polanex to także nasza tradycyjna marka koszul wizytowych i kapłańskich, które charakteryzują się doskonałą jakością wykonania w rozsądnej cenie.